V International Music & Folk-Dance Festival \

W dniach 26 - 30 sierpnia Orkiestra Dęta OSP Węglówka koncertowała w ramach V. International Music & Folk-Dance Festival \"Kvarner Fest\" w Crikvenicy i Selcach. Jest to festiwal dedykowany dla zespołów folklorystycznych, orkiestr, zespołów tańca. Motywem Festiwalu jest prezentacja tradycji kulturowej różnych krajów oraz stworzenie możliwości spotkania się członków grup, nawiązania przyjaźni i prezentacji kultury poprzez taniec i muzykę. Orkiestra wystąpiła razem z Zespołem Regionalnym Węglowianie w programie opartym na muzyce tradycyjnej i tańcach regionalnych.
Projekt został współfinansowany przez Urząd Gminy Wiśniowa i Sołectwo Węglówka. Dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy i możliwość zdobycia nowych doświadczeń muzycznych!

Wprowadził ŁJ, 2018-09-05

Ogłoszenia i komunikaty

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.